Upadłość konsumencka

Posiadając bardzo duże doświadczenie w zakresie prawa restrukturyzacyjnego oraz upadłościowego – Kancelaria w chwili obecnej prowadzi kilkadziesiąt upadłości konsumenckich – oraz znając szczegółowo procedury jakie towarzyszą całej procedurze na etapie składania wniosku zajmujemy się również doradztwem w zakresie samej upadłości konsumenckiej.

Bardzo konkurencyjne ceny

Zwrot części opłaty w przypadku oddalenia wniosku

100% skuteczności

 

Rozumiejąc trudną sytuację finansową i życiową dłużników oraz posiadając wiedzę w zakresie skutków i celów upadłości konsumenckiej postaramy się rozwiać wątpliwości dłużników dotyczące właśnie upadłości konsumenckiej. Podkreślania wymaga, iż upadłość konsumencka trwale wpływa na sytuacje majątkową nie tylko dłużnika, lecz również osób jemu najbliższych. Jesteśmy przekonani, że każde złożenie wniosku o ogłoszenie upadłości konsumenckiej winno zostać poprzedzone profesjonalną poradą prawną , w ramach której konsument nie tylko pozyska wiedzę o przebiegu i stronie formalnej samej procedury ale również o wieloaspektowych skutkach wszczęcia upadłości konsumenckiej. Po dokonaniu dokładnego wywiadu z klientem zajmujemy się sporządzaniem wniosków o ogłoszenie upadłości konsumenckiej oraz zapewniamy wsparcie w toku samego postępowania oferując bardzo atrakcyjne ceny.
W przypadku oddalenia wniosku o ogłoszenie upadłości zwracamy część poniesionych przez Klienta kosztów, jednakże wszystkie złożone przez naszą Kancelarie do tej pory wnioski o ogłoszenie upadłości zostały rozpatrzone pozytywnie i upadłość została ogłoszona.